Характеристики
| Основні | |
| Тип | Фен для сушки волосся |
| Потужність фена | 2800 (Вт) |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | >1d>|
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 2.0 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Складна ручка | Немає |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Немає |
| Петелька для підвішування | Так |
Опис
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК
Швидка відправка!
Професійний потужний фен для волосся
Gemei GM-1765 2800W

Потужний фен для волосся

Gemei GM-1765
Функціональний і зручний фен GEMEI відрізняється красивим дизайном і доступною ціною з великим набором функцій.
Відрізняється високою якістю і надійністю, дбайливо сушить волосся. Це потужний і універсальний інструмент, за допомогою якого можна не тільки висушити, але і акуратно вкласти ваші волосся.




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 2800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 463 ₴




