Опис
Потрійна плойка для волосся. Щипці GEMEI GM-1956-25 Triple

Потрійна плойка надає вам можливість різноманітної укладання волосся. Користуватися таким інструментом легко і безпечно. Ви можете як пригладити з її допомогою неслухняні пасма, так і створити розкішні хвилі або пишну шапку кучериків. Витратьте всього кілька хвилин на укладку, закріпіть її крапелькою лаку або гелю, і у вас буде зачіска на заздрість будь голлівудській зірці.
Для того, щоб жінки могли робити себе більш красивими, в сучасному світі придумано безліч засобів. Навіть прилади для укладання волосся весь час удосконалюються та випускаються нові моделі та види.

Потрійна плойка Gemei GM 1956 нагрівається за короткий період часу. Для кожного типу волосся можна виставити свою температуру нагрівання. Пристрій нагрівається від 180 до 210 градусів. Головне не забувайте використовувати захисний засіб для волосся. Погодьтеся, здорові волосся, це запорука успіху будь-якого образу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Потребляемая мощность | 65 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Дисплей | Нет |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защитная перчатка | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Возможность завивки волос | Да |
| Минимальная температура нагрева | 180 град. |
| Насадка для спиральной завивки | Да |
| Насадка-щетка | Нет |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция автоотключения | Нет |
| Функция памяти | Нет |
| Функция ионизации | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
- Цена: 457 ₴





