Опис
Кухонна машина Grunhelm GKM0018 поєднує в собі якість і стильний дизайн. Вона міцна, універсальна і призначена для простоти використання, а також володіє легкою вагою і зручністю маневрування. У комплект входять 5-літрова чаша з нержавіючої сталі і бризговики, а також віночок, гак для тіста і насадка для збивання. Його потужний мотор потужністю 1800 Вт дозволяє легко готувати суміші, креми та тісто для випічки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Количество скоростей | 6 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем чаши | 5 л |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Высота | 35 мм |
| Глубина | 26 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Комплектация | |
| Насадка для замеса теста | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 508 ₴






