М'ясорубка електрична метал.корпус+томатн.сік+подрібнювач 3000Вт MS-2024
Опис
Перед вами не просто м'ясорубка, а багатофункціональний, компактний, високоефективний і надійний помічник на кухні. Бургери, ковбаски, домашні сосиски - все це чарівництво Вам запросто накрутить наша м'ясорубка DOMOTEC MS-2024 вона готова взятися за найскладніші завдання: подрібнити, прокрутити і перетворити м'ясо у ніжний фарш.
Електрична м'ясорубка Domotec MS-2024 з насадкою для томатів і 3-ма функціями подрібнення, нарізання і нарізки скибочками. М'ясорубка призначена для виготовлення фаршу з м'яса, риби, грибів, нарізки овочів і фруктів, профілювання пісочного і пельменного тесту. Електром'ясорубка шнекового типу має функцію реверс, зворотне обертання ножів, що запобігає ущільненню продуктів всередині м'ясорубки і забезпечує якісне подрібнення.
Так само в наборі насадка для приготування домашнього томатного соку.
Шнек і три формувальних дисків для подрібнення та рубки виконані з нержавіючої сталі. В процесі експлуатації ви зможете використовувати функцію «Реверс», якою оснащена модель -для очищення спіралі від намотавшихся на неї волокон можна використовувати реверсний хід, який розкручує шнек у зворотному напрямку і таким чином звільняє його.
Є 3 види терок шинковок, набір решіток для подрібнення м'яса, насадки для інфікування тіста, хрестоподібний ніж, металевий лоток для продуктів, штовхач, насадка «куббе», за допомогою якої ви легко зробите ковбаску в домашніх умовах, а також насадку соковижималку. Ця м'ясорубка відмінно впорається з м'ясом, рибою, овочами та фруктами.
Характеристики:
Додаткові можливості: Функція Реверс
Додаткові характеристики: Захист від перевантаження; Мідний двигун
Кількість решіток: 3
Матеріал корпусу: Пластик; Метал
Насадки: Для ковбасних виробів; Кебе; Для томатів; Для терки/шинкування
Особливості: Не ковзаючі гумові ніжки; Широкий лоток; Низький рівень шуму
Сфера використання: Для дому
Комплектація:
М'ясорубка;
3 види формених дисків;
Хрестоподібний ріжучий ніж;
Лоток для м'яса;
Насадки для ковбас та кебе;
Насадка для томатів;
Насадка для терки/шинкування;
Інструкція
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Мощность при заблокированном двигателе | 2500 Вт |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Производительность мясорубки | 3 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество насадок для приготовления колбас | 1 |
| Количество насадок для шинковки | 2 |
| Материал лотка | металл |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-кеббе | Да |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Да |
| Насадка-шинковка | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 497 ₴




