Пилосос Domotec MS-4408 3600ВТ циклонного типу без мішка для збору пилу. Замість мішка-пилозбірника використовується контейнер. Пилозбірник об'ємом 4 літри легко миється і чиститься, досить лише дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Завдяки потужності двигуна 3600ВТ і потужності всмоктування 340 Вт прибирання стане простіше і набагато швидше. Має миється пластиковий фільтр. Довжина кабелю 3 метри. Оснащений зручною телескопічною трубою, необхідними насадками і кнопкою для змотування шнура. Характеристики: Об'єм пилозбірника: 4 л; Зручне зберігання і транспортування; Автоматичне змотування шнура; Поворот шланга на 360 градусів; Індикатор наповнення пилозбірника; Зручна ручка для перенесення; Нера-фільтр; Блискучий корпус і ергономічний дизайн; Трубка з високоякісної нержавіючої сталі; Регулювання потужності пилососа; Довжина кабелю: 3 м; Потужність всмоктування: 340 Вт; Потужність: 3600 Вт; Живлення: від мережі 220V - 50 Гц. Комплектація: Пилосос; Пластикова щітка для підлоги; Щілинна насадка; Турбощітка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность всасывания | 340 Вт |
| Объем пылесборника | 3 л |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки), Сетчатый |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Тип уборки | Сухая |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Дополнительная комплектация | Щелевая насадка, Удлинительные трубки, Насадка "Ковер/Пол" |
Информация для заказа
- Цена: 2 619 ₴









