М'ясорубка підходить для приготування кулінарних виробів з м'яса і риби. Урізноманітнити стіл смачними стравами, такими як колеты, зрази м'ясні запіканки, ковбаси Вам допоможуть спеціальні насадки для фаршу і насадки для ковбас. М'ясорубка компактна і красива, надійна в роботі.
Переваги м'ясорубки :
— Функція соковыжимания томатів
— Потужний двигун;
— Захист двигуна від перевантаження;
— Прогумовані ніжки для додаткової стійкості;
Особливості:
-Номінальна потужність 2500(Вт);
— Продуктивність м'ясорубки 1.0(кг/хв);
— Матеріал Пластик, нержавіюча сталь
— Реверс Так;
— Кількість решіток 3.0;
— Захист від перевантажень Так;
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• М'ясорубка
• Набір насадок: Для ковбас, Кебе, пластиковий штовхач, набір сіток для приготування фаршу 3 мм, 5 мм, 7 мм, для выжима соку томату
• Інструкція
• Упаковка.
Переваги м'ясорубки :
— Функція соковыжимания томатів
— Потужний двигун;
— Захист двигуна від перевантаження;
— Прогумовані ніжки для додаткової стійкості;
Особливості:
-Номінальна потужність 2500(Вт);
— Продуктивність м'ясорубки 1.0(кг/хв);
— Матеріал Пластик, нержавіюча сталь
— Реверс Так;
— Кількість решіток 3.0;
— Захист від перевантажень Так;
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• М'ясорубка
• Набір насадок: Для ковбас, Кебе, пластиковий штовхач, набір сіток для приготування фаршу 3 мм, 5 мм, 7 мм, для выжима соку томату
• Інструкція
• Упаковка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Мощность при заблокированном двигателе | 2500 Вт |
| Номинальная мощность | 2500 Вт |
| Производительность мясорубки | 1 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество насадок для приготовления колбас | 1 |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-кеббе | Да |
| Насадка-соковыжималка для цитрусовых | Да |
| Толкатель | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 010 ₴


