Опис Grunhelm BY1162 Сушарка для овочів і фруктів
Сушарка для овочів і фруктів Grunhelm BY1162 - чудове пристрій, призначений для швидкого сушіння різних овочів і фруктів з максимальним збереженням вітамінів і корисних мікроелементів. Незважаючи на свої компактні розміри, вона здатна забезпечити ефективний обдув 5-ти містких піддонів, загальним об'ємом 20 літрів.
Потужність. Те, що Вас дійсно порадує, так це продуктивність сушильного апарату, яка становить 520 Вт. Це означає, що техніка готова до регулярних інтенсивних навантажень. Але потужність, порівняно з можливістю вибору оптимальної температури - це дрібниця. Так як для висушування того чи іншого продукту потрібна різна теплова обробка, дуже важливо, щоб конструкцією також був передбачений широкий температурний діапазон. У цій моделі він варіюється в межах 35 - 70°.
Місткість. В сушарці передбачено 5-ть окремих ярусів діаметром 38 див. В кожен з них можна помістити до 4 кг різних продуктів. Час сушіння коливається від 2 до 22 годин.
Матеріал корпусу. Пристрій отримало досить просту конструкцію. Корпус, рівні і верхня кришка виконані з міцного білого пластику стійкого до підвищених температур. Передбачено також захист від перегріву, завдяки якій забезпечується безпека використання, а також виключається ймовірність поломки двигуна.
Сушарка для овочів і фруктів Grunhelm BY1162 - компактна і проста в експлуатації, вона стане незамінним помічником для будь-якої господині. Вона допоможе зберегти на зиму гриби, овочі, ягоди і лікарські трави. Також в ній можна сушити домашню локшину, хліб і рибу. Всі продукти довго зберігаються, не пересушується, не втрачають свої смакові якості і користь.
ПроизводительGrunhelm Країна происхожденияКитай Гарантия2 року Мощность520 Вт Напруга сети220В / 50 Гц Діапазон температур35 - 70°C Загальний объем20 л Місткість 1-го уровняДо 4 кг Кількість складних уровней5 Діаметр рівня [38] див Розмір сушилки385х385х376 мм Розмір упаковки390х390х400 мм Вага нетто4 кг Вага брутто4.5 кг Комплектація- Сушарка
- 5 рівнів
- Інструкція
Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вид секций | поддон |
| Высота секций | 25 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр секций | 32 мм |
| Количество секций | 5 |
| Потребляемая мощность | 520 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество режимов работы | 5 |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: 2 248 ₴




