Гриль GRUNHELM G1600
Гриль GRUNHELM G1600 призначений для швидкого приготування страв. В електрогрилях виходять дуже соковитими традиційні страви для барбекю: стейки з м'яса і риби, овочі гриль, так як випаровуються соки замкнені всередині. Електрогриль смажить м'ясо, картопля та рибні стейки, підігріває продукти, готує гарячі бутерброди і овочі. За рахунок антипригарного покриття панелей смажити в грилі можна практично без масла ‒ страви не пригорять і будуть менш калорійними, корисними і смачними. Розмір панелей електричного контактного гриля Grunhelm G1600 - 256 мм х 178 мм, що дозволяє відразу зробити на ньому кілька порцій овочів гриль, домашніх ковбасок або гарячих закусок. Панелі приладу при роботі нагріваються до 210 градусів. Продукти швидко набувають хрустку скоринку, яка зберігає соковитість продукту. Під час приготування масло і витоплений жир стікають у знімний піддон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 1.75 кг |
| Высота | 302 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
- Цена: 1 931 ₴





