Пилосос класичний Grunhelm GVC8219W зарекомендував себе як проста в експлуатації та надійна в роботі модель, з хорошими експлуатаційними характеристиками і ергономічним дизайном. Grunhelm GVC8219W, при максимальній потужності 2000 Вт, здатний забезпечити потужність всмоктування 400 Вт. У ньому пропонується багаторазовий текстильний мішок в якості пилозбірника, об'ємом в 2 л, завдяки чому Вам не доведеться часто чистити його. Добре впорається зі своїм завданням система фільтрації, яка складається з 5 ступенів, включаючи НЕРА фільтр. Крім цього, в Grunhelm GVC8219W є регулятор потужності, розташований на корпусі, і можливість його вертикальної і горизонтальної паркування, а також найбільш затребувані насадки, в тому числі для підлоги, щелевая насадка для чищення м'яких меблів, текстилю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность всасывания | 400 Вт |
| Объем пылесборника | 2 л |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки), Сетчатый |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Тип уборки | Сухая |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Дополнительная комплектация | Щелевая насадка, Удлинительные трубки |
| Особенности | Терморегулятор, Защита от перегрева |
Информация для заказа
- Цена: 3 009 ₴






