Ваги торгові GRUNHELM GSC-052 макс. вага 50кг . Ваги торгові призначені для зважування різних вантажів при торгових, облікових і техно-логічних операціях, а також для фасовки і розрахунку вартості товару на підприємствах торгівлі і громадського харчування . Виповнені в пластиковому корпусі . Платформа вагів зроблена з нержавіючої сталі .
Під знімною платформою знаходиться індикатор рівня. Висота ніжок ваг регулюється. Ваги работатют від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора, без електрики можуть працювати близько 100 годин. Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням двосторонній для продавця і для покупця, підсвічування регулюється. На дисплеї відображається рівень заряду батареї. Коли ваги знаходяться в режимі бездіяльності то вони автоматично входять в режим низького споживання енергії.Програмне забезпечення ваг дозволяє задавати різні режими роботи ваг . Зважування з вибіркою маси тари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Тип весов | Торговые |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Описание платформы весов | |
| Длина платформы | 230 мм |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Ширина платформы | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 121 ₴







