Ваги торгові Grunhelm GSC-053
Ваги електронні, торгові Grunhelm з калькулятором -
призначені для зважування різних вантажів при торгових, облікових і технологічних операціях, а також для фасування та розрахунку вартості товару на підприємствах торгівлі та громадського харчування.
Виконано в пластиковому корпусі, мають металеві кнопки. Платформа ваг з бортиками, зроблена з нержавіючої сталі, завдяки цьому поглибленню торгівля стала простіше - з платформи нічого не стікає і не скочується, і тому ваги стали чистішими, шанс потрапляння сторонніх речовин всередину ваг значно зменшився, шанс падіння товару з ваг так само зменшився.
- Під знімною платформою знаходиться індикатор рівня.
- Висота ніжок ваг регулюється.
- Ваги можуть працювати від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора, без електрики можуть працювати до 100 годин.
- У ваг односторонній рідкокристалічний дисплей з регульованою підсвічуванням. Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням односторонній, підсвічування регулюється. На дисплеї відображається рівень заряду батареї.
- Якщо ваги знаходяться в режимі бездіяльності то вони автоматично
- входять в режим низького споживання енергії.
- Є функція підсумовування ваги і загальної ціни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дискретность | 5 г |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Тип весов | Товарные |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Описание платформы весов | |
| Длина платформы | 230 мм |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Ширина платформы | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 359 ₴







