Ваги підлогові електронні S-2015K - красиві і елегантні ваги. Такі сподобаються будь-якій дівчині або жінці, яка стежить за своєю вагою і намагається добре і гарно виглядати. У вагів є сенсор з високим рівнем чутливості. Рідкокристалічний дисплей зчитує дані та інформує про результати зважування.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Основные | |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 0.1 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип элементов питания | 2 AAA |
| Функция автоотключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴

