Решітка для гриля з високим бортом і віялом Stenson MH-0854 68х36х32х5 см - відрізняється місткою нижньою частиною у вигляді лотка, що дозволяє закладати для приготування цілісні овочі і досить товсті шматки м'яса або риби. Решітка зручна для приготування смачних і різноманітних страв на вугіллі в заміській поїздці, на пікніку або на дачній ділянці.
Решетка изготовлена из хромированной стали разной толщины. Прочный каркас не изгибается под весом продуктов и под воздействием высокой температуры. Ручка содержит деревянную вставку, которая позволяет переворачивать и удерживать решетку без защитной рукавицы. Верхняя часть изделия - съемная, что облегчает закладку продуктов перед приготовлением.
Характеристики:
- Длина решетки: 32 см;
- Ширина решетки: 36 см;
- Длина ручки: 36 см;
Решітка для гриля з високим бортом і віялом Stenson MH-0854 допоможе вам швидко і просто приготувати смачну страву. Готування на решітці не вимагає особливих навичок чи умінь - просто закладаєте в неї продукти, закриваєте решітку і ставите на вугілля.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stenson |
| Длина рабочей поверхности | 360 мм |
| Длина ручки | 280 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | дерево |
| Назначение решетки | Для мяса, Для рыбы, Для сосисок, колбасок, Для пиццы, Для овощей, Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Ширина рабочей поверхности | 320 мм |
- Цена: 248 ₴



