Машинка для стрижки волосся Domotec MS 3301
- Регулювання довжини стрижки
-- Леза машинки виготовлені з нержавіючої сталі
-4 знімних насадки : 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
- Наявність захисної кришки для ріжучих лез
- Наявність петлі для підвішування машинки
- Колір корпусу сріблясто-чорний
Характеристика
Виробник Domotec
Країна виробництва Китай
Кількість насадок 4
Матеріал лез нержавіюча сталь
Максимальна довжина стрижки 12 мм
Кількість установок довжини 5
Тип живлення мережа 220 В
Регулювання довжини змінні насадки
Щіточка для чищення так
Довжина мережевого шнура 1.5 м
Вага 0.26 кг
Мінімальна довжина стрижки 3.0 мм
Тип приладу універсальна машинка для стрижки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 5 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
Информация для заказа
- Цена: 244 ₴


