Машинка для стрижки волосся Domotec MS-3303 (напівпрофесійна) дасть можливість підстригтися або підрівняти довжину волосся тоді, коли вам зручно, з економить час і гроші.
Машинка проста у використанні і дозволяє в домашніх умовах створити будь-яку зачіску. Леза зроблені з нержавіючої сталі і забезпечують точність і акуратність контуру стрижки.
Прилад володіє потужністю 12 Вт і працює від мережі 220 В, має шнур довжиною 1,5 м і зручну петлю для підвішування. Для використання даного пристрою не потрібно володіти професійними навичками перукаря.
В комплекті є чотири знімних гребеня для регулювання довжини стрижки, тонка гребінець, ножиці, щітка для чистки лез, масло для машинки, захисне пристосування для лез, інструкція.
Машинка для стрижки волосся Domotec MS 3303:
- Регулювання довжини стрижки
- -Леза машинки виготовлені з нержавіючої сталі
- -4 знімних насадки : 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
- -Наявність захисної кришки для ріжучих лез-
- Наявність петлі для підвішування машинки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 46 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные особенности | Ножницы , расческа |
- Цена: 244 ₴





