Машинка для стрижки Domotec MS-3304
Машинка для стрижки волосся Domotec MS-3304– це відмінний пристрій для стильних стрижок на дому. Прилад допоможе заощадити гроші на походи в салони, якщо ваша стрижка не надто хитромудра. Однак 4 знімних насадки для різної довжини стрижки забезпечать достатню різноманітність ваших образів.
Леза машинки з нержавіючої сталі забезпечать їй надійність і довговічність служби.
Прилад дуже зручно зберігати, завдяки наявності невеликої петельки на корпусі.
Особливості :
-Регулювання довжини стрижки
-Леза машинки виготовлені з нержавіючої сталі
-4 знімних насадки : 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
-Наявність захисної кришки для ріжучих лез
-Наявність петлі для підвішування машинки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 46 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные особенности | Ножницы , расческа |
Информация для заказа
- Цена: 244 ₴




