Торгові ваги Crystal до 50 кг, виконані в пластиковому корпусі. Платформа ваг з бортами, зроблена з нержавіючої сталі. Ваги мають вбудований індикатор рівня. Висота ніжок ваг регулюється. Ваги можуть працювати від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора, без електрики можуть працювати не більше 48 годин. Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням двосторонній, підсвічування регулюється. На дисплеї відображається рівень заряду батареї. Коли ваги знаходяться в режимі бездіяльності то вони автоматично входять в режим низького споживання енергії. Є функція підсумовування ваги і загальної ціни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crystal |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Тип весов | Торговые |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Описание платформы весов | |
| Длина платформы | 240 мм |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Ширина платформы | 345 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 036 ₴





