Праска з парогенератором EI2608C Grunhelm
Grunhelm EI2608C - сучасний праска з парогенератором, перетворить виснажливий процес прасування в приємне заняття. Потужність 2200 Вт, говорить про те, що Ви з легкістю зможете справлятися з різними типами тканин, включаючи важке постільна білизна і покривала.
Керамічна підошва праски рівномірно нагрівається, стійка до пошкоджень і легко ковзає по тканині. Використовувати праску Ви можете в режимі горизонтального парового удару або вертикального відпарювання з регулюванням потужності.
Завдяки великому резервуару для води (1,3 л), Вам не потрібно відриватися від роботи, щоб в черговий раз наповнити ємність.
Функції:
- Розпилення води
- Горизонтальний паровий удар з регулюванням потужності
- Вертикальне відпарювання з регулюванням потужності
- Антінакіпь
- Антикапля
- Самоочищення
- Автовідключення
Характеристики:
- Виробник: Grunhelm
- Країна походження: Китай
- Гарантія: 2 року
- Потужність: 2200 Вт
- Тип підошви: Керамічна
- Об'єм резервуара для води: 1,3 л
- Довжина кабелю: 1,8 м
- Колір: Фіолетовий/чорний
- Вага: 3,6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Объем котла (бака для воды) | 1.3 л |
| Регулировка силы пара | Да |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Длина парового шланга | 1.5 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Возможность долива воды | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 275 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип подошвы | керамика |
Информация для заказа
- Цена: 2 938 ₴


